Záhrady Pecúch

Servis závlah

Uniká voda zo závlahy na miestach, kde by nemala? Neschovávajú sa Vám alebo naopak nevychádzajú von ostrekovače? Objavili ste pri kosení trysku alebo ochutnal závlahové komponenty Váš domáci miláčik? Toto sú najčastejšie prípady, ktoré v rámci servisu závlah riešime a radi v takýchto prípadoch pomôžeme aj Vám.
Naša firma ponúka servis najrozšírenejších závlah. systémov ako sú Toro, Hunter, Rainbird, Irritrol, Gardena, a dalšie. Ponúkame sezónny i havarijný servis.

 

 

 

Sezónny servis zahrnuje:

 

Jarný servis, v ktorom je obsažená kontrola a nastavenie a napustenie systému, montáž mikrozávlah, prípadne opravu drobných poškodenie ako aj výmenu filtračných vložiek, ktoré sú zásadné pre bezproblémový chod systému. 

 

Jesenný servis zahrnuje vypustenie vody kompresorom, demontáž súčastok náchylným na poškodenie mrazom (najme mikrozávlahy ( a prípane demontáž čerpadiel.

 

Havarijný servis zahrnuje:

 

Výmenu poškodených vodovodných vedení, čerpadiel, trysiek, ostrekovačov ale aj riadiacej jednotky.

V prípade poruchy čerpadiel vieme zabezpečit kompletný  servis a po dobu servisnej opravy ponúkame náhradné čerpadlo, tak aby závlahový systém aj naďalej fungoval.

POZOR! Stránky sú do 30. 4. 2021 v ochrannej karanténe z dôvodu nezaplatenia predĺženie domény a webhostingu. Po tomto dátume budú bez náhrady zrušené.