Záhrady Pecúch

Záhrady

Záhrada je predovšetkým miesto na relaxáciu

Ponúkame služby v obore záhradnej a krajinnej architektúry. Zameriavame sa na dizajn záhrad súkromných i verejných objektov. Navrhneme Vám jedinečné riešenie exteriéru, ktoré je vždy založené na konzultácii klienta spojené s návštevou objektu, kde by sa mal projekt realizovať. Snažíme sa rešpektovať okolitú krajinu a ďalšie špecifiká miesta. Poskytujeme kompletné služby od vytvorenie projektu, cez realizáciu až po následnú pravidelnú údržbu vašej záhrady.

 

 

Pri navrhovaní nových záhrad spolupracujeme so spoločnosťou Greenfingers, ktorá navrhne projekt Vašej záhrady. Spoločne s Vami pri konzultáciách vytvoríme miesto, ktoré bude príjemne, funkčné a zároveň bude korešpondovať s Vašimi požiadavkami, lokálnou architektúrou a krajinou tak, aby to všetko spolu vytvorilo harmonický celok.

 

Fázy projektu

 

  • Konzultácie s profesionálnym osobitým a kreatívnym prístupom - spolupracujeme s poprednými slovenskými záhradnými architektmi Ing. Luciou Troščák a Ing. Rudom Davidom

 

  • Spracovanie projektu (štúdia, vizualizácia, osadzovacie plány, sprievodné správy)

 

  • Kompletná realizácia záhrady (terénne úpravy, výsadba, zakladanie trávniku, zavlažovacie systémy, terasy a ploty všetkých typov)

 

  • Údržba záhrad (údržba trávnatých plôch, strihanie, revitalizácia, postreky)

 

  • Ponuka zahrňuje aj drobné záhradné stavby ako napríklad záhradná pivnica, altánok, detská hojdačka a detský záhradný domček

 

POZOR! Stránky sú do 30. 4. 2021 v ochrannej karanténe z dôvodu nezaplatenia predĺženie domény a webhostingu. Po tomto dátume budú bez náhrady zrušené.