Záhrady Pecúch

Závlahové systémy

Nič nedokáže v záhrade navodiť taký pocit spojenia so živou prírodou ako pekný a udržiavaný trávnik. Doplnený výsadbou je najdôležitejšou rastlinnou súčasťou okrasnej záhrady, pričom v priemernom roku počas letných mesiacov vyžaduje 10 mm zrážok denne, t. j. 10 l vody na 1 m2. Pri toku vody z hadice 35 l/min. a záhrade o veľkosti 5 árov to znamená 2 hodiny 22 minút denného polievania. Nehovoriac o tom, že pri ručnom polievaní je podstatne nižšia efektivita zálievky, a preto spotrebujete 1.4 až 1.7 krát viac vody.

 

 

 

Súčasná technológia poskytuje maximálny komfort pre užívateľa a starosti typu: „kto poleje záhradu počas dovolenky“ sa stanú spomienkou, nad ktorou sa už iba pousmejete. Vďaka riadiacej jednotke dokážete nastaviť polievanie na ideálny čas v skorých ranných hodinách, kedy sú straty odparovaním a intenzitou vetra najnižšie. Dažďový senzor odsleduje koľko zrážok na Vašu záhradu dopadne a zastaví polievanie podľa potreby.

 

Priemerná investícia do závlahového systému značky TORO® k rodinnému domu s 5 árovou záhradou vrátane výkopových a montážnych prác sa pohybuje okolo 1 500 € pri inštalácii s napojením na už existujúci vodný a elektrický zdroj. Pred samotnou kúpou je potrebné mať pripravený nákres jednotlivých záhradných prvkov. 

 

Spoločnosť Záhrady Pecúch s. r. o. je certifikovaná inštalačná firma pre značku TORO®. Ponúkame komplexné služby v oblasti závlahových systémov - poradenstvo, návrhy a realizácie, záručný a po-záručný servis. Okrem exteriérov rodinných domov, máme skúsenosti aj so strešnými záhradami, zavlažovaním športovísk, či aplikáciou závlahových systémov v poľnohospodárstve pri tvorbe ovocných sadov.

 

POZOR! Stránky sú do 30. 4. 2021 v ochrannej karanténe z dôvodu nezaplatenia predĺženie domény a webhostingu. Po tomto dátume budú bez náhrady zrušené.